Karolina Wilczyńska w Krasocinie

Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską

W piękne wtorkowe popołudnie Gminna Biblioteka Publiczna w Krasocinie miała przyjemność gościć na spotkaniu znaną pisarkę Karolinę Wilczyńską. Autorka poczytnych serii Stacja Jagodno, Rok na Kwiatowej, serii z Nataszą urzekła obecnych naturalnością i pozytywną energią. Z sentymentem opowiadała o korzeniach swojej rodziny wywodzących się z miejscowości Ostrów. Krasocin „To gmina, z której wywodzi się moja rodzina od strony babci. […] okazało się, że na spotkaniu jest… daleki krewny, którego wcześniej nie znałam i nawet nie wiedziałam, że istnieje. Niesamowite przeżycie!” – napisała na Facebooku pani Karolina. Być może w przyszłości powstanie powieść związana z losami jej przodków.

Pisarka opowiadała o swoich powieściach i związanych z nimi perypetiach. Ci, którzy czytali książki Pani Karoliny nie mogą się już doczekać kolejnych części, Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji, z pewnością zostali zachęceni do sięgnięcia po nie (przyda się tu opcja rezerwacji, ponieważ w chwili obecnej wszystkie 23 egzemplarze powieści Karoliny Wilczyńskiej z GBP w Krasocinie są w wypożyczeniu!
Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.