Weź udział w konkursie plastycznym

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, który przypada na 23 kwietnia, zachęcamy uczniów klas O-III do udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem uczestnika jest narysowanie bohatera ulubionej książki przy użyciu takich materiałów jak kredki, farby, plastelina. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć pracę i wypełnioną kartę zgłoszenia do biblioteki przy ul. Floriańskiej 1 (II piętro).
Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są do 29 kwietnia 2022 r. do godz. 19:00.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad i przebiegu konkursu znajdują się w regulaminie.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Facebooku i stronie internetowej biblioteki 18 maja 2022 r.
Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody książkowe i rzeczowe.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

DLA KOGO
Konkurs skierowany jest do dzieci z gminy Krasocin z klas 0-III podzielonych na kategorie (zerówka, klasa I, klasa II, klasa III)
ZASADY KONKURSU
Należy narysować rysunek i oddać go do Biblioteki. Po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu, w głosowaniu internetowym w specjalnej galerii konkursowej na fanpage naszej biblioteki, należy zebrać jak najwięcej polubień. Rysunek z największą ilością polubień wygrywa (w każdej kategorii wiekowej). Szczegóły dostępne w regulaminie konkursu.
NAGRODY
Nagrody przyznawane będą w czterech kategoriach wiekowych: za zajęcie I miejsca, za zajęcie II miejsca, za zajęcie III miejsca.
Do wygrania m.in. klocki LEGO/ SmartGames, biała koszulka z krótkim rękawem z nadrukiem, voucher wejściówka do kina, książki i inne.

PRZEBIEG KONKURSU
• 13 kwietnia – rozpoczęcie konkursu;
• do 29 kwietnia należy oddać rysunek w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Feliksa Raka w Krasocinie (wypożyczalnia, II piętro) – do rysunku należy dołączyć wypełnioną zgodę na uczestnictwo w konkursie (załącznik nr 1 –do pobrania);
• 2-6 maja Jury wybierze 10 najlepszych rysunków z każdej kategorii wiekowej – wybrane rysunki będą umieszczone w internetowej galerii konkursowej na fanpage biblioteki;
• od 9 maja od godz. 12:00 do 13 maja do godz. 18:00 będzie można głosować na rysunek – wygrywa ten z największą ilością polubień;
• 16 maja ogłoszone zostaną wyniki konkursu;
• 18 maja o godz. 16:00 odbędzie się wręczenie nagród w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Feliksa Raka w Krasocinie, ul. Floriańska 1, II piętro
DOKUMENTY DO POBRANIA

Szczegółowy opis konkursu znajduje się w regulaminie, który można pobrać poniżej. Wraz z rysunkiem należy oddać podpisaną zgodę na uczestnictwo w konkursie (załącznik nr 1).

Plakat
Regulamin
Załącznik nr 1