WYZNAJ MIŁOŚĆ BIBLIOTECE!

Miłość, miłość, miłość na zawsze! Wielkim krokami zbliża się Święto Zakochanych. W tym roku Walentynki będą zupełnie inne, ale to nie znaczy gorsze.

Walentynki to wspaniała okazja, by wyrazić swoją sympatię do innych, wyznać miłość lub się zakochać… A co jeśli w tym czasie nie ma nikogo ważnego? Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Może wyznać miłość ……….. bibliotece? Gwarantujemy, że biblioteka serca nie złamie. Mimo wielu przeciwności losu, biblioteka zawsze stoi otworem dla czytelników! Dlatego już teraz napisz krótki list, wiersz do biblioteki (choćby zwrotkę) na udekorowanej osobiście kartce walentynkowej, przynieś ją w zaklejonej kopercie wraz ze swoimi danymi na oddzielnej kartce papieru (imię, nazwisko, telefon) do Gminnej  Biblioteki Publicznej im. F. Raka w Krasocinie i wrzuć do walentynkowego pudełka umieszczonego na parterze, przy windzie. Najpiękniejsze miłosne wyznanie zostanie nagrodzone! Miłość nie zna ograniczeń wiekowych, więc zachęcamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów do WYZNANIA BIBLIOTECE MIŁOŚCI!

Termin wrzucania prac do skrzynki do 11 lutego.

14 lutego wypożyczalnia i czytelnia biblioteki  zamienią się w bardzo romantyczne miejsce. Wszystkie kartki zostaną wyeksponowane w bibliotece oraz umieszczone na stronie internetowej biblioteki.

Do dzieła Kochani, czekamy na wasze prace!