Wiceminister Piotr Wawrzyk odwiedził bibliotekę w Krasocinie

6 września mieliśmy przyjemność gościć w murach biblioteki Wiceministra Spraw Zagranicznych pana Piotra Wawrzyka, który przekazał do biblioteki książki wydane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach akcji ,,Wracamy do normalności, wracamy do bibliotek”. Przekazanie książek odbyło się w obecności gości: Wójta Gminy Krasocin Ireneusza Gliścińskiego, Starosty Włoszczowskiego Dariusza Czechowskiego, Wicestarosty Łukasza Karpińskiego  oraz członka Zarządu Powiatu Włoszczowskiego pani Małgorzaty Gusty, dyrektor Powiatowego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego we Włoszczowie pani Teresy Chudy oraz radnej Gminy Krasocin pani Iwony Duszy. Wraz z panem Ministrem bibliotekę odwiedziła dyrektor Biura Poselskiego w Kielcach pani Jolanta Szmidt.  Następnie goście zwiedzili Krasockie Muzeum Chleba.

Serdecznie dziękujemy!