Aktualności

Nowe gadżety już w sprzedaży!

W ofercie gadżetów pojawiła się przesuwanka magnetyczna z widokiem Krasockiego Muzeum Chleba w cenie 11 zł. Możliwość zakupu zarówno w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Feliksa Raka w Krasocinie, jak i w Muzeum Chleba.  Zapraszamy!

Głosowanie na prace „Mój książkowy Superbohater/Superbohaterka”

Spośród nadesłanych prac Jury wybrało po 10 prac z każdej kategorii, które są teraz opublikowane na fanpage naszej biblioteki i oddane pod Państwa głosowanie – autor pracy z największą ilością polubień (w każdej kategorii) zostanie zwycięzcą konkursu. O nagrodzie zdecyduje ilość polubień wybranego zdjęcia z rysunkiem. Głosować można do 13 maja do godz. 18.00.
• Brane pod uwagę będą głosy oddane po kliknięciu w dwie ikonki, które są dostępne w serwisie Facebook: „Lubię to!” – ikonka z kciukiem, „Super” – ikonka serca.
• Organizatorzy nie są odpowiedzialni za wszelkie przerwy techniczne w dostępie do Facebook.
• Do oceniania (lajkowania) zdjęć wymagane jest posiadanie konta w serwisie Facebook.

Po zalogowaniu na Facebooku kliknij w link i wybierz zakładkę DYSKUSJA. Pojawią się foldery z pracami wybranymi przez Jury do głosowania 🙂 każdy folder to odrębna klasa ( 0 , I, II lub III).

Kliknij aby zagłosować na Facebooku

Właśnie trwa Tydzień Bibliotek, święto to przypada od 8 do 15 maja.

Hasłem Tygodnia Bibliotek 2022 jest „Biblioteka – świat w jednym miejscu” , czyli cała wiedza o świecie na wyciągnięcie ręki.

Tydzień Bibliotek to czas promocji czytelnictwa i bibliotek. To święto nie tylko bibliotek i bibliotekarzy, ale również wszystkich CZYTELNIKÓW!

 

Do góry

Skip to content